W tegorocznym turnieju mini piłki ręcznej organizowanym na sali gimnastycznej w Pisarzowicach reprezentacja dziewcząt ZSP Wilamowice sięgnęła po tytuł mistrza gminy. Dziewczęta dominowały w turnieju od początku do końca, nie pozostawiając złudzeń przeciwniczkom kto powinien reprezentować naszą gminę na następnym etapie rozgrywek. Drużyna rozpoczęła turniej meczem z reprezentacją Starej Wsi, który zakończył się wynikiem 10:1 (żadna drużyna nie wygrała taka różnicą bramek w tym turnieju!), a zakończyła zawody pokonaniem gospodarzy (SP Pisarzowice) różnicą 5 bramek na korzyść ZSP Wilamowice.

Dziewczęta ciężko pracowały na swój sukces regularnie uczestnicząc w zajęciach Szkolnego Koła Sportowego oraz sumiennie uczestnicząc w lekcjach wychowania fizycznego. Kolejnym turniejem w którym na próbę zostaną wystawione zostaną umiejętności i hart ducha naszej drużyny, będzie półfinał powiatu bielskiego. Zawody te odbędą się w tym roku na terenie gminy, w szkole podstawowej w Pisarzowicach, tuż po feriach zimowych.

Mistrzyniami gminy Wilamowice w roku 2012 zostały zawodniczki: Joanna Wójcik Martyna Rozner, Romana Żmuda, Natalia Nowak, Sandra Merta, Klaudia Klimeczek, Monika Jędrzejko, Justyna Zejma, Karolina Drewniak, Patrycja Matysiak, Sylwia Faruga, Izabela Sznajder, Martyna Zdrowak, Natalia Lewandowska.

 

Zawodniczki przygotował p. M. Kowalczyk.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*