W tegorocznym turnieju mini piłki ręcznej chłopcy reprezentujący naszą szkołę, po bardzo trudnym i wyrównanym turniej ostatecznie zajęli drugie miejsce zostając wicemistrzami gminy Wilamowice. W każdym meczu, po zaciętej walce zmierzali po zwycięstwo ulegając tylko drużynie chłopców ze Starej Wsi (różnicą tylko jednej bramki!). Trzeba w tym miejscu dodać, że w tym roku szkolnym reprezentacja Starej Wsi jest bardzo mocna i wygrała dotychczas wszystkie zawody w grach zespołowych. Z kolei na wyróżnienie zasługuje fakt, że 1/3 naszej drużyny to chłopcy z 5 klasy! Pozwala to z optymizmem patrzeć na rywalizacje w nadchodzącym roku szkolnym.

W skład drużyny wicemistrzów gminy Wilamowice wchodzili: Michał Smolana, Paweł Fahradyan, Damian Handzlik, Damian Szewczyk, Jakub Karcz, Dominik Biba, Jakub Nikiel,  oraz uczniowie piątych klas Szymon Nowak, Norbert Foks, Michał Foks, Miłosz Kuczmierczyk i Michał Szymański.

Opiekunem i trenerem, który dołożył wszelkich starań w przygotowaniu chłopców do zawodów był pan Tomasz Tomasiewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*