Na stadionie LKS Wilamowice rozegrane zostały zawody w mini piłce nożnej, które były równocześnie międzyszkolnymi mistrzostwami gminy w roczniku 2003 . Do rywalizacji przystąpiły wszystkie szkoły podstawowe z terenu naszej gminy. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” czyli poszczególne zespoły miały do rozegrania po cztery mecze (2×8 minut). Nasza reprezentacja spisała się „na medal”, i wygrała całe zawody. Chociaż nie obyło się bez emocji, bo na koniec całego turnieju trzy drużyny miały taki sam bilans wygranych i przegranych meczów. O zwycięstwie zdecydowała większa liczba strzelonych bramek pomiędzy tymi drużynami, a dzięki fantastycznej dyspozycji Łukasza Balcarka (11 goli!!) to właśnie reprezentacja ZS Wilamowice uzyskała awans do dalszego etapu rozgrywek.

Jako, że piłka nożna jest grą zespołową nie sposób pominąć resztę naszej „złotej” reprezentacji” w skład której wchodzili: Sebastian Jarocki (3 br.), Karol Jekiełek (2 br.), Kamil Satała (B), Mateusz Rozner, Dawid Foks, Mateusz Adamus, Dawid Litka (B), Maciej Okrzeszowski, Wojtek Ślosarczyk, Jan Galoch (B). Większość zawodników trenuje na co dzień w klubie LKS „Wilamowice”. Jeszcze raz wielki gratulacje dla naszych chłopaków.