Wczoraj jeszcze przedszkolaki, dzisiaj już pierwszaki to myśl przewodnia uroczystego ślubowania klas pierwszych. Na uroczystość, która odbyła się 22 października 2015 dzieci zaprosiły panią Dyrektor, Wicedyrektor oraz Rodziców.

Pierwszoklasistów powitali uczniowie klasy VI słowami „ Witamy was pierwszaki. Cześć.” Maluchy z klasy I przedstawiły program artystyczny złożony z wierszy i piosenek. To był ich „egzamin”, który zdali na szóstkę. Po nim złożyli ślubowanie. Następnie  pani Dyrektor pasowała każdego malucha na ucznia naszej szkoły.

Dzieci bardzo przeżywały pasowanie na ucznia, ale jak same powiedziały…Pani dziś do nas też puszcza oko. Nie ma się co martwić, w szkole będzie SPOKO”.

Z rąk pani Dyrektor uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy a od Komitetu Rodzicielskiego i Rodziców słodkie upominki-rogi obfitości.