Kolejny sukces naszych uczniów z języka angielskiego !!!!

Miło nam poinformować, że Jan Grzybek uczeń klasy piątej zakwalifikował się do finału
VII Konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych zorganizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego oraz Szkołę Języków Obcych Oxford Centre w Bielsku-Białej. Finał – ostatni etap konkursu będzie obejmował rozmowę z native speaker`em. Trzymamy mocno kciuki , finał już w marcu !!!!

Jan Grzybek i Mikołaj Honkisz zakwalifikowali się również do II etapu VII Konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych zorganizowanego przez Gimnazjum Zgromadzenia Córek Bożej Miłości w Bielsku Białej. II etap odbędzie się w kwietniu i będzie obejmował test leksykalno-gramatyczny, czytanie ze zrozumieniem, oraz podstawowe zagadnienia z wiedzy o krajach anglojęzycznych.

Congratulations and good luck !!!!!