Wiele osób rozpoczynających naukę języka niemieckiego reaguje negatywnie, często widać u nich  przerażenie , ale po pewnym czasie nauki, uświadamiają  sobie ,że niemiecki wcale nie jest taki straszny. Uczniowie z klasy I b naszego gimnazjum są tego najlepszym przykładem. Podczas zajęć z języka niemieckiego w ramach lekcji powtórzeniowej ( z działu  „ Żywienie” ) mieliśmy okazję oglądać filmy pt. : „ Magda Gessler gotuje w języku niemieckim w wykonaniu uczniów klasy I b gimnazjum”. Pomimo że uczniowie  po raz pierwszy mają styczność z nauką języka niemieckiego zaskakują swoją kreatywnością, zdolnościami kulinarnymi, aktorskimi , ale co najważniejsze  językowymi.

Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie i trud włożony w realizację projektu.

Niemiecki Magda Gessler bez cenzury itp from zsw on Vimeo.

Sylwia Jurdziak