W dniu 6 kwietnia w Powiatowym Zespole nr10 Szkól Mechaniczno-Elektrycznych w Kętach odbył się II etap Anglojęzycznego Konkursu dla Gimnazjalistów,w którym wzięły udział uczennice kl.IIb Sabina Matlak i Izabela Ubik.Tematem konkursu był Nowy Jork. I etap obejmował test wiedzy o Nowym Jorku, a w II etapie,do którego zaproszono 12 drużyn, zadaniem gimnazjalistów było zaprezentowanie miasta w dowolnej formie- prezentacji,scenki ,zdjęć itp. Iza i Sabina przygotowały ciekawą prezentację multimedialną,   w której przedstawiły dzielnice i najważniejsze miejsca w  Nowym Jorku oraz opowiedziały   co warto tam zwiedzić.Wszystkie prace prezentowane były w obecności uczestników konkursu,nauczycieli oraz organizatorów. Gratulujemy !!

Elżbieta Danek

A oto przygotowana przez uczennice część filmowa prezentacji.

New York – Presentation from zsw on Vimeo.