MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W marcu w naszej szkole  została  przeprowadzona  III edycja  Międzyszkolnego   Konkursu  Języka Angielskiego  dla uczniów klas piątych i szóstych  szkół podstawowych. Jak co roku  konkurs ten cieszył się dużym zainteresowaniem, w naszej szkole do konkursu przystąpiły  22 osoby, a w całym województwie wzięło w nim udział 330 uczniów  z 27 szkół.

Spośród   uczniów biorących udział w konkursie wybrano 55 najlepszych, którzy przystąpili do II etapu 14 marca  2012 w Bielsku Białej. Naszą szkołę reprezentowały trzy osoby  Anna Zejma,  Kinga Gawlik oraz Kacper Zatorski. Ostatecznie nagrodzono 10 osób. 20 kwietnia 2012 r.  w Gimnazjum Zgromadzenia Córek  Bożej Miłości im. Franciszki  Lechner w Bielsku Białej odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród ,a uczennica  naszej szkoły   KINGA GAWLIK zajęła 5 miejsce . Gratulujemy!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*