31 maja piąte klasy udały się na wycieczkę do Krakowa. O poranku przywitała nas piękna pogoda, która towarzyszyła nam przez prawie cały dzień. Na początku zwiedzaliśmy Muzeum Przyrodnicze, w którym można zobaczyć liczne żywe okazy niezwykłych ryb, płazów, gadów czy też ssaków. W muzeum można również podziwiać liczne tropikalne rośliny i choć przez chwilę poczuć się jak w prawdziwej dżungli. Znajdują się tam również liczne minerały, biżuteria z nich zrobiona  oraz skamieniałości i szkielety zwierząt sprzed setek lat. Później przenieśliśmy się do centralnego punktu Krakowa- na Wawel, gdzie zwiedzaliśmy zamek, katedrę oraz groby królewskie. I tak połączyliśmy przyjemne z pożytecznym: spędziliśmy mile i ciekawie czas oraz wzbogaciliśmy swoją wiedzę z dziedziny przyrody, geografii i historii:)

Wychowawcy: Barbara Nawrocka, Jacek Markiel