XXIII tom Kroniki Koła Przyrodniczego-23.06.2016

 

„Człowiekowi potrzebne jest piękno krajobrazu i dlatego też nic dziwnego,że ciągną tutaj ludzie z różnych stron Polski.Ciągną latem i zimą.Szukają odpoczynku.Pragną odnaleźć siebie w obcowaniu z przyrodą.Pragną odzyskać siły w zdrowym wysiłku fizycznym,marszu,podejściu,we wspinaczce,w zjeździe narciarskim………………………”                                                    Te słowa wypowiedział Jan Paweł II w Nowym Targu w dniu 8 czerwca 1979 roku.

Kolejni uczniowie Zespołu Szkół oddali stosowną dokumentację i oczekują pozytywnej weryfikacji przez Archidiecezję Krakowską,której efektem będzie przyznanie Krajoznawczej Odznaki im.Jana Pawła II.Są to Karolina Zdrowak-„Dziecięca Odznaka”,Emilia Płaza-„Dziecięca Odznaka”,Oliwia Dzida-„Dziecięca Odznaka” oraz Marcel Bożek-„Srebrna Odznaka”.Wszystkim gratulujemy.Z okazji kończącego się roku szkolnego członkowie Koła Przyrodniczego wyrażają podziękowanie wszystkim którzy wspierali naszą działalność,byli zawsze życzliwi i szanowali naszą pracę.Są to Pani Dyrektor Mariola Dylewska Mitoraj,Pani Maria Jonkisz,Panie Barbara Krywult i Izabela Zejma,rodzice i nauczyciele.

 

Opiekun i członkowie Koła Przyrodniczego