Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły przygotowali  program artystyczny pt. „W naszej szkole jest wesoło”. W pięknej oprawie muzycznej przedstawili  kilka humorystycznych scenek z życia szkoły, aby wszyscy mogli w pełni docenić trud nauczycieli i wychowawców.  Przedstawiciele samorządu uczniowskiego złożyli pedagogom życzenia, do których dołączyli okolicznościowe laurki.

„Zapomnijcie o wybrykach i wyskokach,

(…)

Przepraszamy za te figle, za te psoty,

Przepraszamy za problemy i kłopoty.

Przepraszamy za te wszystkie przykre dni,

Pamiętajcie ,że co złego, to nie my.

Dziś błagamy o chwileczkę zapomnienia

I prosimy Was, przyjmijcie te życzenia.”

 

Nie zabrakło także serdecznych życzeń  ze strony Dyrekcji dla nauczycieli i wszystkich pracowników  szkoły.

E. Danek, J. Kumor-Gąszcz, M. Gawlik, B. Pawińska, A. Kajta-Bożek