Dnia 21 października 2016 roku obchodziliśmy uroczysty Dzień Patrona Szkoły. Z tej okazji została odprawiona Msza Święta, w której uczestniczyli uczniowie całej szkoły wraz z wychowawcami i nauczycielami. Po Mszy Świętej laureaci, zorganizowanych z okazji Święta Patrona konkursów, zaprezentowali swoje prace (prezentację multimedialną o miejscach związanych z Patronem, listy do Św. Abp. Józefa Bilczewskiego). Przygotowano także wystawę prac plastycznych, wykonanych przez uczniów w konkursie plastycznym o Patronie Szkoły. Po prezentacji prac pani Dyrektor wraz z księdzem Proboszczem wręczyli zwycięzcom konkursów dyplomy i nagrody.

W niedzielę 23 października, w dniu wspomnienia Św. Abp. Józefa Bilczewskiego, po uroczystej Mszy Świętej, delegacja naszej szkoły złożyła kwiaty pod pomnikiem Świętego Patrona.

 

Agnieszka Foks