XIII Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Człowiek a środowisko”.

7 grudnia 2016r. w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień XIII edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego „Człowiek a środowisko”. Patronat nad konkursem objął starosta bielski Andrzej Płonka. Celem konkursu jest rozbudzanie świadomości ekologicznej – życia w czystym środowisku naturalnym.

Na tegoroczny konkurs wpłynęło około 400 prac w 4 kategoriach: plastycznej, literackiej, fotograficznej oraz prezentacji multimedialnych. Wśród laureatów tegorocznej edycji Konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Kategoria plastyczna klas I-III
Michał Schneider z klasy III b zajął III miejsce

Milena Markiel z klasy III b wyróżnienie

Uczniowie wykazali się kreatywnością i nieszablonowym podejściem do tematu.

Serdecznie gratulujemy.

Laureatom nagrody wręczali przewodniczący Rady Powiatu Jan Borowski, wicestarosta bielski Grzegorz Szetyński, członkowie Zarządu Powiatu Katarzyna Adamiec i Stanisław Pięta, przewodniczący Komisji Ochrony Środowiska i Rolnictwa Jacek Staszek, naczelnik Wydziału Organizacji i Nadzoru Beata Jura oraz członek Komisji Ochrony Środowiska Marcin Dziki.