Miło nam poinformować, że uczniowie klas szóstych
CHMIEL BARTOSZ
GĄSZCZ MARIA
GRZYBEK JAN
MLECZKO JULIA
REWOLTE MARIA
WOJTAROWICZ KAMIL
zostali zakwalifikowani do II etapu prestiżowego Konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych organizowanego przez ZSO im. Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej oraz Szkołę Języków Obcych Oxford Centre w Bielsku-Białej. Drugi etap odbędzie się 8 lutego 2017. W części pisemnej, trwającej 60 min., uczniowie będą rozwiązywali test obejmujący część gramatyczno-leksykalną, czytanie ze zrozumieniem, słuchanie ze zrozumieniem oraz podstawowe zagadnienia obejmujące kulturę krajów anglojęzycznych. Część pytań będzie dotyczyć Polonii Amerykańskiej, która jest jednym ze sponsorów nagród w konkursie.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie w drugim etapie.
GOOD LUCK !!!!!!!