XVII Przegląd Kolęd i Pastorałek

Dnia 5 stycznia 2017 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XVII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Domu Kultury w Hałcnowie. Celem przeglądu jest propagowanie i kontynuowanie najpiękniejszych polskich tradycji śpiewania kolęd i pastorałek w okresie Bożego Narodzenia.

W Hałcnowskim Domu Kultury zaprezentowało się 450 uczestników.

Jury w składzie:

Krystyna Filipiak – muzyk

Jerzy Hodurek – muzyk

Karol Markowski – muzyk

Marek Malarz – muzyk

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii: uczniowie szkoły podstawowej klas I-III –zespoły wokalne

ZESPÓŁ „ASY Z TRZECIEJ KLASY” zajął – III miejsce , za wykonanie pastorałki pt. „Mroźna cisza”

Szkołę reprezentowali uczniowie z klasy trzeciej, w składzie: Milena Filiacz, Zuzanna Foks, Marcin Kubik, Tomasz Majerski, Damian Markiel, Jakub Płonka, Oliwia Rembiesa, Michał Schneider, Kamil Sznajder, Krystian Wełna, Aleksandra Zawadzak, Karolina Zdrowak, Karolina Zemczak oraz dzieci z zerówki: Aleksandra Adamczyk, Oliwier Broda, Mikołaj Stachura, Hubert Szczepanek, Wiktor Wełna.

Zespołowi serdecznie gratulujemy!

B.Biesik