Dnia 28 września 2012 na boisku LKS Wilamowice odbyły się mistrzostwa Gminy szkół podstawowych w mini piłce nożnej. Do startu
w turnieju zgłosiły się reprezentacje pięciu szkół podstawowych (w tym ZSP Wilamowice). Każda z drużyn miała do rozegrania po cztery mecze. Zespół gospodarzy turnieju w składzie: Norbert Foks, Miłosz Kuczmierczyk (kapitan), Michał Szymański, Szymon Nowak, Michał Foks, Mikołaj Gąsior, Kamil Rozner, Piotr Moś, Rafał Mitoraj, Wojciech Merta (4 klasa!) po bardzo dobrej grze został Mistrzem Gminy Wilamowice
i tym samym wywalczył sobie awans do dalszego etapu rozgrywek – półfinału powiatu bielskiego. Na wyróżnienie zasługuje fakt, że nasi chłopcy stracili podczas całych zawodów tylko jedną bramkę, a strzelili ich aż 18! Najlepszym strzelcem w naszej drużynie był Szymon Nowak – 7 bramek, ale cała ekipa zasługuje na wyróżnienie prezentując podczas każdego spotkania ogromną waleczność i wole zwycięstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*