ZABAWA KARNAWAŁOWA

Bale przebierańców zawsze sprawiają wiele radości dzieciom. To właśnie podczas takich imprez spełniają się dziecięce marzenia. W dniu 15 lutego 2017 r. odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I – III. Tego dnia sala GOK – u zamieniła się w salę balową. Uczniowie na kilka godzin wcielili  się w ulubione postacie z bajek, książek lub filmów. Na sali pojawiły się księżniczki, wróżki, czarownice, piraci, Indianie, wojownicy i wiele innych niezwykłych postaci. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, tak  jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów, a Radzie Rodziców za słodki poczęstunek.

Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami!

 

Wychowawcy klas I – III