Gminny Konkurs Języka Angielskiego – Finał

6 kwietnia w naszej szkole odbył się finał GMINNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS V I VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY WILAMOWICE. Konkurs ten cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej gminy, w tym roku do pierwszego etapu przystąpiły 102 osoby, 28 z nich zakwalifikowało się II etapu. I etap – etap szkolny to 45 minutowy test gramatyczno-leksykalny, II etap to 45 minutowy test gramatyczno-leksykalny wzbogacony o wiedzę dotyczącą British Royal Family-czyli brytyjskiej rodziny królewskiej. Po teście w oczekiwaniu na wyniki uczniowie obejrzeli prezentacje i projekty o brytyjskiej rodzinie królewskiej przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Następnie pan Burmistrz wraz z panią Dyrektor wręczyli nagrody i dyplomy. Pierwsze miejsce zajęli ex aequo uczeń z Hecznarowic Piotr O’Rourke oraz uczeń naszej szkoły Jan Grzybek. Drugie miejsce należało do Mikołaja Kruczały i Kacpra Pękali, a trzecie miejsce do Wiktorii Kurskiej i Oliwiera Olearczyk ze szkoły w Pisarzowicach.
Serdecznie gratulujemy.