Apel poświęcony wizycie uczniów naszej szkoły w ramach programu Erasmus + w Kisújszállás na Węgrzech w dniach 18-24.09.2107

20.11.2017 r. odbył się w naszej szkole apel, podczas którego uczniowie naszej szkoły mogli zapoznać się z przebiegiem wizyty uczniów z trzech szkół gminy Wilamowice na Węgrzech w Kisújszállás w dniach 18-24.09.2107. Na wstępie wszyscy uczniowie biorący udział w projekcie Erasmus + zostali przedstawieni całej społeczności uczniowskiej i nagrodzeni brawami za ogromny wkład pracy włożony w realizację projektu. Następnie wspominaliśmy zeszłoroczny pobyt u naszych przyjaciół, oglądając filmik przez nich przygotowany. Na zakończenie uczniowie przedstawili szczegółowy plan pobytu na Węgrzech w przygotowanych przez siebie sprawozdaniach i prezentacjach ubarwiony dużą ilością fantastycznych zdjęć.