W dniu 14.01.2018 roku u Sanktuarium w Wilamowicach odbył się Charytatywny Koncert Kolęd „Podajmy sobie znak pokoju”. Jest to już nasz piąty z kolei występ, więc można powiedzieć ,że obchodzimy swój mały jubileusz. Jak co roku swym kolędowaniem wspieramy Pola Nadziei, które przekazuje datki na Hospicjum im. Jana Pawła II w Bielsku –Białej.
Cieszymy się, że dzieci i młodzież z naszej szkoły zawsze chętnie uczestniczą w akcjach charytatywnych-warto zaznaczyć, że w koncercie brali udział najmłodsi- przedszkolaki, uczniowie młodszych i starszych klas I-VII oraz gimnazjaliści. Można było wysłuchać kolęd tradycyjnych jak i tych mniej znanych, śpiewali soliści i cała grupa, niejednemu z nas łezka się oku zakręciła– emocji było wiele.

Kolejny raz mieszkańcy Wilamowic udowodnili, że nie są obojętni na cierpienie i hojnie wsparli naszą inicjatywę. Udało nam się zebrać 3.645,50 gr., które w całości przekazane zostaną na Hospicjum.
W tym miejscu chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy w aktywny sposób włączyli się w pomoc.
Dziękujemy Księdzu Proboszczowi Stanisławowi Morawie, który zawsze chętnie udostępnia nam piękną świątynię w Wilamowicach.
Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy przygotowywali swoich podopiecznych i sprawowali opiekę nad techniczną stroną występu.
Dziękujemy uczniom, którzy zawsze chętnie przychodzili na próby i dawali z siebie wszystko.
Dziękujemy rodzicom, którzy wspierają nas w działaniach życzliwością, wielkim sercem
Dziękujemy Piekarni GS Wilamowice,oraz księżom z parafii Wilamowice którzy przygotowali słodki poczęstunek dla naszych artystów.

Dziękujemy Panu Ławeczce, za piękne zdjęcia, które możemy podziwiać (fotorelacja poniżej)
Kolejny raz udowadniamy, że razem można więcej!
Pamiętajmy też, że każde dobro wraca do nas po dwakroć.

 

P.Tatoń-Praciak

B.Nawrocka


P. Tatoń- Praciak
B. Nawrocka