„OD PRZYJAŹNI DO WZAJEMNEJ NAUKI” – DRUGI ROK WSPÓŁPRACY

 

To już drugi rok realizacji naszego polsko-węgierskiego projektu unijnego. Firma Tik Tak, którą prowadziliśmy z węgierskimi przyjaciółmi w ubiegłym roku szkolnym zakończyła swoją działalność w czerwcu. Od września rozpoczyna w naszej szkole swoją działalność międzynarodowa firma GreenLand, która będzie się zajmować produkcją i sprzedażą wszelkiego rodzaju produktów z motywami roślinnymi, a więc szkatułek wykonywanych metodą de coupage, słoiczków, miseczek, serwetników, flakoników, donic itp.

Tak jak w ubiegłym roku grupa 7 uczniów wraz opiekunem wyruszy do Kisújszállás, tym razem 18 września, spędzając  tam czas aż do 24.09.2017. W związku z tym, że wyjazd już niedługo przed nami nie lada wyzwanie przygotowaniu produktów, które  będą przez nas sprzedawane na targach podczas corocznego Święta Kiszenia Kapusty w  Kisújszállás. Przed wyjazdem musimy również przygotować projekt logo nowej firmy,  oraz nowe CV.

Z ochotą zabieramy się do pracy i nie możemy się już doczekać jej efektów.