Pragniemy poinformować wszystkich zainteresowanych o wynikach  Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”.

LAUREACI PRZEDSZKOLA:

Nagroda Dyrektora GOK Świnna równoznaczna z I miejscem
Maja Płoskonka lat 3- grupa II

Wyklejanka wyróżnienie

Kinga Musiał- grupa II

Malarstwo na szkle– wyróżnienia
Maja Merta – grupa II

Masa solna

I  miejsce- Milena Merta- grupa II

Formy przestrzenne
II miejsce- Milena Górna- grupa II

Fotografia

II miejsce Michał Gąsiorek- grupa V
III miejsce Aleksandra Adamczyk – grupa V

Rysunek do lat 6

I miejsce Marta Gąsiorek- grupa III
II miejsce Mateusz Hendzel- grupa IV
III miejsce Franciszek Zięba- grupa I

Wyróżnienia
Kinga Grzybek- grupa III
Nikola Tomala- grupa IV
Kacper Grzybek- grupa III

Wyróżnienie – wyklejanka
Klara Mynarska, Julia Wac- grupa I

KATEGORIA  „Mama, tata i ja”

I miejsce Grzegorz Merta- grupa V
I miejsce Oliwia Krawczyk- grupa IV

Wyklejanka

I miejsce- Emilia Mynarska- grupa V
II miejsce- Michał Markowski- grupa V

LAUREACI SZKOŁY PODSTAWOWEJ
Kategoria Rysunek 7-9 lat
I miejsce Milena Bożek – klasa III
II miejsce Piotr Skarboń – klasa I
III miejsce Dżesika Dudziak -klasa III
III miejsce Sebastian Markiel- klasa III
III miejsce Dawid Szyma – klasa III
III miejsce Maja Lewandowska – klasa III
Wyróżnienie
Szymon Kubiczek- klasa III
Gabriela Wodecka- klasa I
Wyklejanka
II miejsce – Antonina Płaza- klasa II
II miejsce-Sabina Tomasiczek- klasa I
Rysunek

II miejsce  Aleksandra Nikiel klasa V
II miejsce Karolina Zemczak- klasa IV
III miejsce Patrycja Dudys klasa V

Formy przestrzenne
I miejsce Damian Strycharski- klasa VI b
II miejsce Paulina Tlałka- klasa VII b
II miejsce- Maria Gąszcz- klasa VII b
Wyróżnienie
Dominika Foks- klasa VI a
Makieta
I miejsce- Łukasz Sznajder, Piotr Adamus, Józef Cieślak- klasa VI b

LAUREACI GIMNAZJUM

Poezja, proza
I miejsce Maria Nycz- klasa III
III miejsce Aniela Budzińska – klasa II b

Wyróżnienie- Formy przestrzenne
Marcel Bożek- klasa II b

Przedszkolaków oraz uczniów szkoły przygotowały do konkursu panie: Małgorzata Chalcarz, Beata Bartosz, Teresa Rozmus-Kacorzyk, Ewa Maciejczyk, Beata Biesik, Małgorzata Bloch, Renata Merta, Anna Dusik, Monika Fojcik, Renata Nowak, Mariola Gawlik, Irena Grzybowska, Izabela Baron, Alina Kajta-Bożek oraz pan Wojciech Gurdek.

Oficjalne wręczenie nagród i podsumowanie konkursu  dla laureatów miejsc I, II, III odbędzie się  5. kwietnia o godz.10.00 w Auli Towarzystwa Szkolnego Im. M. Reja ul. A.F. Modrzewskiego 12 w Biesku-Białej. Wszyscy będą mieć zorganizowany przez szkołę wyjazd autobusem wraz z opiekunami.
Przedszkolaki oraz uczniowie, którzy zdobyli wyróżnienia otrzymają dyplomy na apelu szkolnym.

Gratulujemy sukcesów i zapraszamy do następnej edycji!
Prezentujemy przykładowe prace biorące udział w konkursie.