Gminny Konkurs Pożarniczy za nami

W  sobotę  24 marca odbył się w remizie OSP w Hecznarowicach Gminny Konkurs Pożarniczy. Konkurs przebiegał w kategorii   plastycznej oraz wiedzy. Nasi uczniowie nie zawiedli! Wśród uczestników klas młodszych  w kategorii plastycznej Sebastian Markiel  z klasy III zdobył I miejsce. Natalia Wierońska z klasy VI b  miejsce III.
Miłą niespodziankę sprawił nam Maciej Kaczmarczyk z klasy V a zdobywając I miejsce w teście  z wiedzy pożarniczej. Będzie reprezentował naszą szkołę  i  gminę na Turnieju Powiatowym w Jasienicy.

W kategorii klas VII i gimnazjalnych Klaudia Bebak zdobyła miejsce II w teście z wiedzy, Daria Gąszcz III miejsce za  pracę plastyczną. Wykonane  na płótnie obrazy  zostaną  umieszczone w zgromadzonej na korytarzu szkolnym kolekcji prac  o tematyce pożarniczej.

Uczniów do konkursu przygotowali:
A. Kajta-Bożek, M. Gawlik, A. Dusik, S. Wutke