W dniu 27 listopada 2012 r. uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w gminnym turnieju mini piłki ręcznej, który miał miejsce w Pisarzowicach. W zawodach brały udział reprezentacje pięciu szkół podstawowych z gminy Wilamowice. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Zawodnicy z naszej szkoły wygrali bardzo wysoko trzy z czterech meczy, jakie rozegrali. Przegrali tylko jeden mecz, zajmując w całym turnieju bardzo dobre  drugie miejsce.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej z Wilamowic wystąpiła w składzie: Miłosz Kuczmierczyk, Michał Foks, Szymon Nowak, Maciej Żmuda, Rafał Mitoraj, Karol Płonka, Kamil Rozner, Michał Szymański, Norbert Foks, Marek Bagier, Michał Matlak i Patryk Sobik.

Opiekun reprezentacji: p. T. Tomasiewicz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*