Dnia 6 listopada 2012 uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w XIII Przeglądzie Pieśni i Piosenki Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek.  Przegląd miał miejsce w Domu  Kultury w Hałcnowie.

Jury w składzie:  ILONA STOLAREK – muzyk,   KRYSTYNA FILIPIAK- muzyk,   JAN STACHURA- muzyk,  po wysłuchaniu 240 uczestników przyznało nagrody i wyróżnienia.

Nasi uczniowie w kategorii „Uczniowie Szkoły Podstawowej  klas I-III – soliści, zespoły wokalne do 10 osób” zajęli I miejsce, czym zakwalifikowali się do następnego etapu. Dzieci zaprezentowały dwa utwory: „Patriotyzm” i „Rośniemy, by urosnąć”.

Szkołę reprezentowały dzieci z zespołu „Ichtis” w składzie: Gąszcz Maria, Majerska Agnieszka, Grygierczyk Otylia, Kolasa Klaudia, Lewandowski Łukasz, Nowak Anna, Mynarska Kaja, Płonka Klaudia, Filiacz Alicja, Formas Roksana i Zejma Zofia.

Uczniowie przygotowywali się do przeglądu pod kierunkiem p. B. Biesik, p. B. Bartosz. Gratulujemy sukcesu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*