Drużyna dziewcząt z naszej szkoły wywalczyła na zawodach powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży, bardzo dobrą, piątą lokatę. Zawody odbyły się 3 października na obiekcie MOSiR- u w Czechowicach- Dziedzicach. Nasza sztafeta po dobrym biegu, w czasie którego cały czas utrzymywała się na czele stawki ostatecznie ukończyła zawody na piątym miejscu. To bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę liczbę drużyn (wystartowało 15 szkół) oraz poziom sportowy rywalek. W Igrzyskach Młodzieży reprezentowali nas też chłopcy, którzy zajęli 11 miejsce.

Wyniki:

Dziewczęta

 1. SP 2 Bystra
 2. SP 2 Wilkowice
 3. SP 8 Czechowice- Dziedzice
 4. SP 6 Czechowice- Dziedzice
 5. ZS Wilamowice
 6. SP 1 Czaniec
 7. SP 2 Szczyrk
 8. SP Rybarzowice
 9. SP 1 Jaworze
 10. SP Bestwinka                                                                            Szymon Szymański
  dav
  dav
  dav
  dav

  dav