W związku z udziałem naszej szkoły w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa gościliśmy w ubiegłym tygodniu nauczycieli z Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Katowicach. Zaproszeni goście przygotowali dla naszych uczniów bardzo ciekawe zajęcia czytelnicze.

Uczniowie klas 1 – 3 oraz zerówki uczestniczyli w warsztatach „Poznajemy zawody”, podczas których m.in. poznali serię książeczek „Mądra Mysz” przybliżającą dzieciom specyfikę pracy w różnych zawodach.

Uczniowie klas 4 – 6 brali udział w zajęciach „Teatralnie i filmowo”, w trakcie których zapoznali się z tematyką musicali i obejrzeli fragmenty najsłynniejszych spektakli muzycznych.

Dla uczniów klas 7, 8 i gimnazjum przeprowadzono warsztaty „Tu puka sztuka”. Uczniowie poznali życie i twórczość największych artystów. Aktywnie i z ogromnym zainteresowaniem uczestniczyli w zajęciach.

Serdecznie dziękujemy panu dyrektorowi i nauczycielom z Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Katowicach  za współpracę z naszą szkołą.

sdr
sdr
dav
rpt
rpt
rpt
rpt
rpt
rpt
rpt
rpt
rpt