W dniu 5 marca w Pisarzowicach odbyły się gminne zawody w mini piłce ręcznej chłopców. W turnieju brała udział drużyna chłopców z naszej szkoły oraz wszystkie cztery pozostałe zespoły biorące udział w Igrzyskach Dzieci. Rywalizacja odbywała się systemem każdy z każdym.

Nasi zawodnicy rozegrali bardzo dobre zawody, rozkręcając się z meczu na mecz. Przedostatni mecz z gospodarzami turnieju był tak naprawdę spotkaniem o pierwsze miejsce. Obie drużyny miały taki sam bilans punktowy i prezentowały podobny poziom. Nasza reprezentacja grała od początku spotkania bardzo dobrze narzucając swój styl gry i drużyna gospodarzy musiała do ostatnich minut gonić wynik. Na minutę przed końcem spotkania przy remisie 5:5 chłopcy popełnili niestety dwa błędy, które wykorzystali rywale i mecz zakończył się wynikiem 7:5 dla szkoły z Pisarzowic. W ostatnim starciu ograliśmy pewnie drużynę z Dankowic, zajmując ostatecznie 2 miejsce w turnieju.

W drużynie reprezentującej Zespół Szkół w Wilamowicach wystąpili: Łukasz Formas, Piotr Krywult, Paweł Merta, Filip Szymański, Kacper Rozner, Dawid Łatka, Krystian Koryciński, Damian Markiel, Marcin Kubik i Dawid Achinger.

Najwięcej bramek dla naszej drużyny rzucił Filip Szymański.

Wyniki meczów:

Wilamowice – Hecznarowice  5:5

Wilamowice – Stara Wieś  5:1

Wilamowice – Pisarzowice  5:7

Wilamowice – Dankowice  5:3

Dziękuję całej drużynie za godne reprezentowanie naszej szkoły!

Tomasz Tomasiewicz

cof
cof
cof
cof
cof
oznor