Dnia 25 marca 2019 roku  uczniowie klas I -III naszej szkoły uczestniczyli w  spektaklu teatralnym  pt. „Piotruś Pan i piraci”. Przedstawienie w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji  z Krakowa odbyło się w Domu Kultury w Kętach.

„Piotruś Pan i piraci” to przedstawienie o tym, że wszystkie dzieci kiedyś dorastają, wszystkie, z wyjątkiem jednego – Piotrusia Pana. Dzieci  z zapartym tchem śledziły  zmagania głównego bohatera z odwiecznym wrogiem – kapitanem Hakiem, przeżywały przygody  piratów, Indian i krokodyla oraz dorosłych, w których drzemie tęsknota za młodością.  Gra aktorów, barwne stroje,  efekty specjalne wykorzystane w spektaklu,  oryginalna scenografia  wprowadziły niezwykły nastrój i przyciągały uwagę dzieci. W trakcie spektaklu widzowie spontanicznie reagowali na prezentowane na scenie sytuacje. Przedstawienie na długo pozostanie w naszej pamięci.
Wychowawcy klas I – III.