1. 05. 2019 roku klasy pierwsze udały się autokarem na klasową wycieczkę do Krakowa. Celem naszej podróży był położony na wzgórzu Pustelnik krakowski Ogród Zoologiczny. Dzieci podziwiały zebry, słonie, wielbłądy, żyrafy, papugi, flamingi, foki, pingwiny, lwy, tygrysy i wiele innych zwierząt. Były także w mini Zoo, gdzie główną atrakcją były kucyki, lamy, karłowate króliczki i inne młode zwierzęta. Uczniowie zakupili pamiątki, które będą im przypominać o pobycie w Zoo. Następnym etapem podróży było Centrum Nauki i Zabawy Klockoland. Dzieci wzięły udział w warsztatach ,,Tajemnicze królestwo zwierząt”. Podczas interaktywnej prelekcji uczniowie przenieśli się do klockowego Ogrodu Zoologicznego, gdzie poznały cechy i zachowania wybranych gatunków zwierząt. W czasie warsztatów zbudowały zwierzaki. Największa atrakcją były zabawy w interaktywnej strefie edukacyjno – rozrywkowej. To był interesujący i wspaniały wyjazd.

 

Wychowawcy klas pierwszych