W dniach 15 – 16 stycznia odbyły się gminne zawody w mini koszykówce dziewcząt i chłopców. Drużyny dziewcząt zmierzyły się dnia 15 stycznia na sali gimnastycznej w Pisarzowicach, a drużyny chłopców dzień później na sali w Wilamowicach. Po zaciętych pojedynkach obie reprezentacje naszej szkoły zasłużenie zajęły pierwsze miejsce. Następnym etapem rozgrywek są półfinały powiatu bielskiego, które odbędą się na naszej sali gimnastycznej dnia 22 stycznia.
Składy zwycięskich drużyn:
dziewczęta: Karolina Drewniak, Natalia Lewandowska, Aleksandra Fajfrzyk, Patrycja Matysiak, Kamila Adamowicz, Gabriela Handzlik, Joanna Gacek, Natalia Formas, Karolina Biba, Karolina Blarowska, Klaudia Luranc, Weronika Danek;
chłopcy: Miłosz Kuczmierczyk, Michał Foks, Szymon Nowak, Karol Płonka, Maciej Żmuda, Kacper Markiel, Rafał Mitoraj, Michał Szymański, Norbert Foks, Daniel Danek, Michał Matlak.
Gratulujemy zwycięstwa.
Drużyny przygotowali: p. T. Tomasiewicz, p. M. Kowalczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*