18 listopada nasza szkoła była gospodarzem zawodów gminnych w koszykówce dziewcząt. Klasy V i VI rywalizowały w Igrzyskach Dzieci, klasy VII wraz z VIII w Igrzyskach Młodzieży.

Młodsze dziewczęta rywalizowały w systemie „każdy z każdym”. Po minimalne porażce 1 punktem z drużyną z Pisarzowic ograły w drugim meczu Dankowice i zajęły ostatecznie drugie miejsce.

Dziewczęta starsze też przegrały tylko jeden mecz. W rywalizacji czterech drużyn, rozgrywanej systemem pucharowym, w półfinale przegrały z Pisarzowicami. Drugi półfinał rozgrywały Dankowice i Hecznarowice, awans po wygranym meczu wywalczyła drużyna Dankowic. Nam pozostał mecz o trzecie miejsce, w którym dziewczyny ograły drużynę SP z Hecznarowic.

Gratulujemy osiągniętych wyników i dziękujemy z reprezentowanie naszej szkoły!

Szymon Szymański

Tomasz Tomasiewicz

cof
cof
cof