Jak co roku, uczniowie klas 1-3 uczestniczą w ogólnopolskim programie „Warzywa i owoce w szkole”, którego celem jest propagowanie wśród dzieci zdrowych nawyków żywieniowych, wskazywanie walorów diety bogatej w warzywa i owoce oraz pokazanie skąd one pochodzą i jak są uprawiane.

Program ma kreować prozdrowotne postawy i zachowania dzieci poprzez różnorodne działania edukacyjne. Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym „Warzywa, owoce jemy i zdrowo rośniemy”. Dzieci wykazały się bardzo dużą pomysłowością i kreatywnością stosując różnorodne techniki. Jury, po  burzliwych obradach, przyznało następujące miejsca:

I miejsce: Hanna Biba, Piotr Biba, Milena Noworyta, Paulina Kozieł, Paulina Merta, Gabriela Kotlarczyk,

II miejsce: Kinga Wilczek, Hanna Foks, Jan Wróbel, Julia Drabek, Sabina Tomasiczek, Matylda Płonka

III miejsce: Agnieszka Jędrzejko, Mateusz Handzel, Natalia Mosler, Wiktoria Rozner, Maja Jonkisz, Oliwia Klimczyńska, Natalia Mosler,

Nagrodzeni uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii.