W dniu 19 listopada 2019 r.  21 uczniów naszej szkoły wzięło udział w kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu leksykalnego z języka angielskiego – MEMORY MASTER. Jest to konkurs przeznaczony dla  klas IV- VII  a zadaniem uczestników jest udzielenie odpowiedzi na 30 pytań wielokrotnego wyboru. Jak możemy przeczytać na stronie internetowej konkursu (http://www.memorymaster.edu.pl ), charakteryzuje się on sprecyzowanym i przejrzystym materiałem ponieważ uczniowie z góry wiedzą jakie zagadnienia obejmuje test.

Z przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie zostali laureatami

Ogólnopolskiego Konkursu Leksykalnego z Języka Angielskiego „Memory Master”.

 

Oto wyniki:

Laureat III stopnia :  Estera Nawrocka

Laureat III stopnia:  Damian Strycharski

Wyróżnienie :   Nikola Żmudka

Serdecznie gratulujemy!!!!!!!!!!!!!