Dnia 22 stycznia 2013 r. na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się półfinałowe rozgrywki powiatowe w mini koszykówce dziewcząt
i chłopców. Do turnieju przystąpiły trzy drużyny żeńskie i trzy drużyny męskie. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Obie nasze reprezentacje zwyciężyły pokonując szkoły z Czańca, Kobiernic i Rybarzowic. Tym samym zapewniły sobie udział w mistrzostwach powiatu bielskiego, gdzie każdy zawodnik wraca do domu z medalem na piersi, tylko jeszcze niewiadomy jest jego kolor.
Warty odnotowania jest fakt, że w historii ZSP w Wilamowicach drużyna chłopców jeszcze nigdy nie występowała w koszykarskich finałach powiatu.
Skład zwycięskich drużyn:

– dziewczęta: Karolina Drewniak, Patrycja Matysiak, Natalia Lewandowska, Aleksandra Fajfrzyk, Kamila Adamowicz, Weronika Danek, Klaudia Luranc, Joanna Gacek, Karolina Biba, Karolina Blarowska, Gabriela Handzlik;

– chłopcy: Michał Szymański, Michał Foks, Miłosz Kuczmierczyk, Szymon Nowak, Norbert Foks, Rafał Mitoraj, Michał Matlak, Daniel Danek, Piotr Moś, Karol Płonka, Maciej Żmuda, Kacper Markiel.

Gratulujemy zwycięstwa!
Drużyny do turnieju przygotowali: p. M. Kowalczyk, p. T. Tomasiewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*