21 stycznia swój dzień mają Babcie, 22 stycznia Dziadkowe. Dzień Babci i Dzień Dziadka to wspaniała okazja, by uświadomić dzieciom jak wiele w ich życiu znaczą seniorzy rodu. Jak wiele miłości potrafią ofiarować, jakimi są przyjaciółmi i powiernikami. Dlatego te dni są tak szczególne, w których nie można  o nich zapomnieć.

         W dniach 21 i  22 stycznia uczniowie klas II przygotowali dla swoich babć i dziadków przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”. Następnie złożyli babciom i dziadkom życzenia z okazji ich święta oraz wręczyli drobne upominki wykonane przez dzieci. Przy pięknie udekorowanych stołach babcie  i dziadkowie zostali poczęstowani słodkimi wypiekami przygotowanymi przez mamy. Babciom i Dziadkom występ ich wnucząt bardzo się podobał, o czym mogły świadczyć gromkie brawa i uśmiechy zadowolenia na ich twarzach. Nie zabrakło również łez wzruszenia w oczach babć i dziadków. Były to bardzo przyjemne i niezapomniane chwile.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*