Choć aura za oknem raczej wiosenna, na beskidzkich stokach wciąż da się jeszcze jeździć na nartach i snowboardzie. Mieli okazję przekonać się o tym uczestnicy kolejnej edycji zawodów narciarskich, której patronuje Pan Burmistrz naszej gminy. Impreza wpisała się bowiem na stałe w kalendarz szkolnych wydarzeń sportowych i tegoroczna edycja była szóstą z kolei.

Wart podkreślenia jest fakt, że z roku na rok wzrasta zainteresowanie uczestnictwem w zawodach. W tym roku zapisanych było ponad 80 uczestników! Organizatorem zawodów był Burmistrz Gminy Wilamowice, Zakład Obsługi Szkół i Przedszkoli oraz Szkolny Związek Sportowy.

Miło mi poinformować, że na podium zawodów znalazło się dwóch naszych uczniów- Filip Szymański, najlepszy zawodnik w kategorii chłopców z klas VII- VIII, zdobywca Pucharu Burmistrza oraz Jerzy Jauernig, drugi w kategorii klas I- III. Gratulujemy!

Szymon Szymański

edf
edf
edf
edf
edf
edf
edf
edf
edf
edf
edf
edf
edf
edf
edf
edf
edf
edf