Zakończenie roku szkolnego to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil dla każdego z Was. Dzień, w którym  otrzymacie świadectwo swojej pracy. Miniony rok szkolny był wyjątkowy i trudny  dla nas wszystkich. Za Wami czas wytężonej nauki, która w ostatnich miesiącach wymagała od nas przystosowania się do nowych realiów. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie  z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania.

 Niektórzy z Was żegnają się ze swoją szkołą, kolegami, nauczycielami. Inni za dwa miesiące  z nowymi siłami i zapałem będą kontynuować naukę. Teraz nadszedł czas zasłużonego, wymarzonego odpoczynku.  Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji, interesująco spędzonego czasu, nowych przyjaźni i niezapomnianych przygód.

Wam Szanowni Rodzice dziękujemy za to, że podejmujecie trud współpracy ze szkołą dla dobra Waszych dzieci.  Każdego dnia stanowicie  dla nich  wsparcie na tej krętej szkolnej drodze do wiedzy.

Życzymy  jednocześnie, by rozpoczynające się wakacje stały się dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku.

Wam Drodzy Uczniowie  przekazujemy gratulacje i podziękowania za pragnienie zdobywania wiedzy, osiągnięte wyniki i dążenie do poszerzania horyzontów oraz dbałość o dobre imię szkoły.

Wierzymy, że we wrześniu wszyscy spotkamy się pełni nowych sił i zapału do dalszej pracy.

Dyrekcja

i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół w Wilamowicach