Konkurs plastyczny „Warzywa, owoce jemy i zdrowo rośniemy”.

Jak co roku nasza szkoła bierze udział w programie „Warzywa i owoce w szkole”.

Celem programu jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie spożycia owoców, warzyw oraz mleka i produktów mlecznych w codziennej diecie oraz propagowanie zdrowego odżywiania dzięki działaniom towarzyszącym o charakterze edukacyjnym, tj. konkurs plastyczny i konkurs wiedzy.

Dzieci z klas 1-3 wzięły udział w konkursie plastycznym dotyczącym warzyw i owoców. Wszystkie prace były pomysłowe i oryginalne. Jury wybrało po 3 prace z każdej klasy. Autorzy prac otrzymali dyplom i drobny upominek. Gratulujemy zwycięzcom:

 

Kl. 1a –Bartosz Kopeć, Joanna Mynarska, Nadia Lorańczyk

Kl. 1b –Zuzanna Figwer, Emilia Zeman, Laura Kozynacka

Kl. 1c –Laura Balcarek, Milena Merta, Maja Merta

Kl. 2a – Kinga Wilczek, Agnieszka Jędrzejko, Milena Rembiesa

Kl. 2b –Piotr Biba, Arkadiusz Kuczmierczyk, Marta Nowak

Kl. 3a – Laura Byrska, Oliwia Krawczyk, Tomala Nikola

Kl. 3b –Oliwia Gancarz, Michał Markowski, Wiktor Danek

 

 

Wychowawcy klas 1-3