W związku z Powszechnym Spisem Rolnym trwającym w Polsce od 1.09- 30.11 2020 roku Urząd Statystyczny w Katowicach zorganizował dla placówek wychowania przedszkolnego Konkurs Plastyczny pt. „Życie na wsi”. Celem konkursu była promocja Powszechnego Spisu Rolnego, a także rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci. Naszą placówkę  reprezentowali wychowankowie przedszkola wykazując się w swoich pracach dużym wkładem,  kreatywnością i znajomością tematu. Inspiracją do wykonania prac były: rozmowy, gry i układanki dydaktyczne oraz albumy tematyczne.

Wysłane prace to bogactwo różnorodnych technik: wyklejanki przy użyciu plasteliny, wydzieranki z kolorowego papieru, kolaż, rysunek.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i udział w powyższym konkursie.

Nauczycielki Przedszkola