Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało akcję tworzenia i wysyłania kartek świątecznych i urodzinowych dla dwóch braci.Po zapoznaniu się z historią Karola i Wiktora stwierdziliśmy,że chcemy-chociaż w taki sposób -wywołać uśmiech na ich twarzach. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i ich rodzicom za odzew-spłynęła do nas bardzo duża ilość kartek!Jak zwykle możemy liczyć na naszą szkolną społeczność, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Kartki już trafiły do chłopaków-byli bardzo szczęśliwi! Pozwolimy sobie zacytować wiadomość od Pani Moniki Caban-mamy Wiktora i Karola-„Dobry wieczór,niedawno doszła do nas paczka z kartkami.Niesamowita ilość,wszystkie piękne, własnoręcznie robione-jesteśmy bardzo zaskoczeni!Brak słów by odpowiednio podziękować.Jesteśmy dumni z dzieci,że  są tak wrażliwe,pomimo,ze nie znają osobiście każdy z uczniów napisał tak piękne życzenia.Takich osób na trzeba na świecie…Dzięki nim świat jest lepszy”

Jeszcze raz dziękujemy bardzo wszystkim za zaangażowanie,pamiętajcie,ze dobro wraca ze zdwojoną siłą!

 

Opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu

Paulina Tatoń-Praciak

Barbara Nawrocka