Mistrzostwa Powiatu Bielskiego w mini koszykówce dziewcząt 2013
Dnia 6 lutego na sali gimnastycznej gimnazjum w Bystrej odbyły się mistrzostwa powiatu bielskiego w mini koszykówce dziewcząt. Nasza reprezentacja rozegrała dwa spotkania. W pierwszym meczu nasze dziewczęta zmierzyły się z reprezentacją SP Bystra. Niestety nasze zawodniczki uległy presji w meczu o tak dużą stawkę, zagrały słabo, z dużą ilością strat i błędów w obronie, co ostatecznie przyczyniło się do wygranej drużyny z Bystrej. Po naszym spotkaniu dziewczyny z Bystrej wysoko przegrały z reprezentacją
SP nr 5 Czechowice Dziedzice, co dało jeszcze nam teoretyczną szansę na mistrzostwo powiatu. Nasze zawodniczki przystąpiły do ostatniego meczu bardzo zmotywowane i po zaciętej walce (i jednej dogrywce) ostatecznie pokonały szkołę z Czechowic.
Po podliczeniu wszystkich punktów reprezentacja ZSP Wilamowice została wicemistrzem powiatu. Jest to duży sukces tak małej szkoły jak nasza, cieszy też wygrana z tak utytułowaną szkołą z Czechowic, jednak pozostał pewien niedosyt bo do złota zabrakło bardzo niewiele. Wszystkie dziewczęta wróciły do domu z pamiątkowymi srebrnymi medalami.
Skład reprezentacji: Karolina Drewniak, Patrycja Matysiak, Natalia Lewandowska, Aleksandra Fajfrzyk, Kamila Adamowicz, Klaudia Luranc, Weronika Danek, Sara Froń, Gabriela Handzlik, Joanna Gacek, Karolina Blarowska.
Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy.
Zawodniczki przygotował p. M. Kowalczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*