Dnia 8 lutego bieżącego roku na sali gimnastycznej w Pisarzowicach odbył się turniej tenisa stołowego.
W zawodach tych brali udział chłopcy i dziewczyny z naszej szkoły. Dziewczęta po podliczeniu zdobytych punktów, zajęły trzecie miejsce, a chłopcy dzięki bardzo dobrej dyspozycji Michała Foksa (który w grze pojedynczej zajął pierwsze miejsce), zostali mistrzami gminy Wilamowice. Dzięki tej wygranej reprezentacja chłopców weźmie udział w finałach powiatu bielskiego, które odbędą się w szkole podstawowej w Ligocie.
Uczestnicy turnieju:
Michał Foks, Kamil Rozner, Norbert Foks, Karolina Drewniak, Natalia Lewandowska, Weronika Danek
Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup sprzętu do tenisa stołowego – Mariusz Kowalczyk, Tomasz Tomasiewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*