Drodzy uczniowie!

21 marca to nie tylko pierwszy dzień wyczekanej przez nas wiosny, ale też Światowy Dzień Zespołu Downa. Dlatego też Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu w naszej szkole organizuje akcję uświadamiającą! Na znak solidarności z osobami z Zespołem Downa prosimy zrobić zdjęcie swoich stóp w dwóch różnych, kolorowych skarpetkach!

Swoje zdjęcie umieść tutaj (otwórz link, lub skopiuj link i przejdź do strony):

padlet.com/b_nycznawrocka/nsb4uco3utozlgh4?fbclid=IwAR1PKKHw3FwrCSKF7zUfOhYBrVKHaUO4E9Vw14QdPpj2yqkWgXh_L6FdLnE

Pierwsze zdjęcia już są na naszym padlecie!

Update:  21 marca 2021r.- Jesteście wspaniali, dzisiaj nasz padlet jest już wypełniony kolorowymi skarpetkami na znak solidarności z dziećmi z Zespołem Downa. W taki dzień nawet pies założył skarpetki. Jednak na nowe zdjęcia miejsca się znajdą. Sięgaj po kolorowe skarpetki i wklejaj zdjęcie!