Dnia 27 lutego bieżącego roku reprezentacje naszej szkoły, zarówno dziewczęta i jak i chłopcy, wzięły udział w mistrzostwach gminy w mini siatkówce. Zawody te odbyły się na sali gimnastycznej w Pisarzowicach. Chłopcy po bardzo zaciętym i wyrównany meczu z gospodarzami turnieju, zajęli ostatecznie pierwsze miejsce i będą reprezentować Wilamowice w półfinałach powiatu bielskiego. Dziewczęta zaprezentowały się tym razem znacznie poniżej swoich umiejętności i zajęły trzecie miejsce w gminie.
Składy drużyn:
– dziewczęta: Patrycja Matysiak, Karolina Drewniak, Natalia Lewandowska, Aleksandra Fajfrzyk, Sara Froń, Gabriela Handzlik, Joanna Gacek, Klaudia Luranc, Weronika Danek, Kamila Adamowicz
– chłopcy: Michał Szymański, Norbert Foks, Michał Foks, Szymon Nowak, Miłosz Kuczmierczyk, Michał Matlak, Maciej Żmuda, Rafał Mitoraj, Kacper Markiel.
Drużyny przygotowali: p. M. Kowalczyk, p. T. Tomasiewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*