Na 30 maja w Hali Widowiskowej BBSIR zaplanowany jest Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej i Turniej Piłki Nożnej pod hasłem Gramy dla Kacpra Pysia. Podczas imprezy będzie też mnóstwo atrakcji dla dzieci. W związku z tym kilka dni temu nasz Szkolny Klub Wolontariatu i Samorząd Uczniowski ogłosił zbiórkę zabawek, przyborów szkolnych itp, które zostaną wykorzystane na rożnego rodzaju fanty podczas ww. imprezy. Fundusze zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane na leczenie i  rehabilitację Kacpra Pysia, 12-letniego chłopca, który urodził się z niepełnosprawnością sprzężoną. Dwa dni zbiórki przyniosły zaskakujące efekty i przerosły nasze oczekiwania. Jak zwykle nie zawiedliście i zebraliśmy mnóstwo pięknych i przydatnych rzeczy. Samochód wypełniony po brzegi zawiózł dziś wasze dary do Bielska-Białej.