W czwartek 21 marca rozpoczęła się kalendarzowa wiosna. Przywitała ona nas jednak zimową aurą. Wyglądając przez okno, trudno uwierzyć, że zima się skończyła. Zamiast przebiśniegów na polach i łąkach króluje biały puch.

Tego dnia na przekór pogodzie w naszej szkole odbył się wesoły dzień wiosny. Wszyscy byli ubrani na wiosenne, jasne kolory. W doskonałej atmosferze uczniowie klas IV-VI bawili się podczas Turnieju Wiosennego. Przedstawiciele poszczególnych klas rzetelnie przygotowali się do udziału w kolejnych konkurencjach. ..

 

Uczniowie zmagali się z trudnymi pytaniami z wielu dziedzin, rzucali do celu kulami z waty i odgadywali zagadki. Osobno oceniany był wiosenny wystrój klas oraz ubiór tradycyjnej i modnej Pani Wiosny. Każda klasa pracowała na swoje konto. Ostatecznie po wyrównanej walce turniej wygrała klasa VIb.

Na koniec wszystkim uczniom rozdano słodkie upominki.

Turniej przygotowały: P. Paulina Tatoń-Praciak, P. Barbara Nawrocka, P. Sylwia Strycharska, P. Agnieszka Genc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*