Dnia 25 kwietnia 2013 r. został zorganizowany dzień otwarty szkoły. Spotkanie adresowane było przede wszystkim do sześciolatków oraz siedmiolatków, które w roku szkolnym 2013/2014 rozpoczną edukację w naszej szkole, a także do ich rodziców. Wszyscy mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, a także z jej osiągnięciami prezentowanymi w formie zajęć lekcyjnych i wystawy prac uczniów.
Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 12.30 na sali gimnastycznej, gdzie dyrektor szkoły – p. Renata Merta powitała rodziców i dzieci.
Program dnia otwartego był wyjątkowo bogaty. Przyszli uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w zajęciach otwartych w klasach przeznaczonych dla uczniów klas I – III oraz w sali komputerowej. Ogromny zachwyt wśród przybyłych wzbudziły zajęcia muzyczne, plastyczne, komputerowe, zajęcia z języka angielskiego oraz teatralne o tematyce ekologicznej.
Rodzice mogli porozmawiać z wychowawcami i nauczycielami. Można też było zajrzeć w każdy zakamarek szkoły.
Myślę, że po tak urozmaiconym pobycie w szkole przyszli uczniowie śmiało przekroczą jej próg.
Dzień otwarty szkoły przygotowały i przeprowadziły: p. B. Biesik, p. M. Bloch, p. A. ,Dusik, p. B. Nawrocka, p. R. Nowak, p. M. Noworyta. Zdjęcia: p I.Kasperek.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*