Dnia 30 kwietnia 2013r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w V Gminnym Przeglądzie Piosenki Religijnej i Turystycznej, który  odbył się w  Zespole Szkolno-Przedszkolnymw Starej Wsi.

Naszą szkołę reprezentował zespół ICHTIS  w składzie Agnieszka Majerska, Maria Gąszcz  Anna Nowak, Klaudia Kolasa, Klaudia Płonka, Kaja Mynarska, Otylia Grygierczyk, Łukasz Lewandowski, Roksana Formas.

Klasy IV-VI reprezentowały: Kamila Majerska z kl. IV b i Maria Schneider z kl. V b.       

Jury w składzie : p. Gabriela Ryszka, p. Remigiusz Prochowski, p. Marian Markiel,po wysłuchaniu 66 uczestników z szkół podstawowych naszej gminy oraz jednego gimnazjum przyznało nagrody i wyróżnienia. Zespół ICHTIS  w kategorii Uczniowie Szkoły Podstawowej  klas I-III –zajął  I miejsce

Kamila Majerska z kl. IV b i Maria Schneider z kl. V b w kategorii soliści zdobyły wyróżnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*