Uczniowie koła plastycznego wykonali kilka prac, które przyczyniły się do loterii fantowej. Cel był szczytny, bo zbiórka na tablicę interaktywną. Wykonaliśmy :

Butelki oklejane serwetką w stylu decupage (motywy lawendy). Nasz sposób jest nieco uproszczony, ale daje efekt. Najpierw czystą szklaną butelkę malujemy grubą warstwą farby klejącej do decupage firmy MAGNAT . Następnie naklejamy jedną najcieńszą warstwę serwetki. Opuszkami palców delikatnie gładzimy całość. Po wyschnięciu malujemy werniksem klejowym do decupage. Nadaje on delikatną świetlistość i uodparnia butelkę w czasie mycia. Całości  dopełnia wykończona rafią lub sizalem szyjka butelki.

Obrazki na małych antyramach malowane farbami witrażowymi.

Kompozycje różyczek  uformowanych z krepiny na drewnianym krążku.

DSCN6285 DSCN6286 DSCN6314 DSCN6315

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*